Wirtualne wycieczki – wręczenie nagród

0 minutes, 49 seconds Read

– „Wirtualne wycieczki” .  Konkurs polegał na przedstawieniu w jednym z programów prezentacyjnych (Sway, Canva, Genialy, Prezi) – wycieczki do ciekawego miejsca w Polsce.

Konkurs ma na celu przedstawienie ciekawych walorów geograficznych, krajoznawczych, historycznych różnych regionów naszego kraju. Uczniowie projektując swoje prezentacje wykorzystują materiały znalezione w Internecie (zdjęcia, filmy, tekst), niejednokrotnie wykorzystują własne materiały w formie swoich prywatnych zdjęć z wycieczek, czy opisują własnymi słowami miejsca w których byli. Konkurs ma też cele poznawcze, ponieważ prace uczniów publikowane są na stronie szkoły, dzięki czemu każdy może zobaczyć daną pracę i ewentualnie pojechać w miejsca przedstawione w prezentacjach (jest to forma promocji danego regionu), albo przynajmniej zapoznać się z treścią prezentacji.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, życzymy kolejnych sukcesów i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy

p. Andżelika Sienko

p. Mikołaj Gan

Podobne wpisy